Trwa ładowanie proszę czekać ...

Hurom - innowacyjne wyciskarki do soków

14 czerwca 2016

Już od kilku sezonów, ogromną popularnością cieszą się świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw. Nie dość, że smaczne, to jeszcze dostarczają organizmowi codzienną dawkę enzymów, witamin oraz minerałów. Wraz z popularnością trendu, jak grzyby po deszczu zaczęli pojawiać się coraz to nowi producenci urządzeń do wyciskania soku, stanowiąc nie lada konkurencję dla wiodących marek RTV/AGD.

Na tle zarówno nowych, jak i renomowanych marek zdecydowanie wyróżnia się oferta prezentowana przez azjatyckiego producenta wyciskarek do soków Hurom. Skąd wzięła się ta marka, jaka jest jej historia oraz czy warto inwestować w proponowane przez nie produkty? (http://sklep.puregreen.pl/hurom/)

O ile tym osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze zdrową żywnością słowo "Hurom" nie mówi zbyt wiele, to wśród amatorów wyciskanych soków znajdą się wierni użytkownicy produktów omawianej marki. Nic dziwnego, ponieważ azjatycki producent Hurom oferuje swoim klientom niezawodny sprzęt już od ponad siedmiu lat. Jednak historia Hurom sięga zdecydowanie dalej.

W 1974 roku została założona w Południowej Korei firma Dong Ah Industry, do której należy także marka Hurom. Koreańska firma od samego początku specjalizowała się w drobnym AGD, oferując swoim kontrahentom niezbędny w kuchni sprzęt RTV. Po ponad dwóch dekadach, w ofercie koreańskiego przedsiębiorstwa pojawiły się pierwsze ślimakowe wyciskarki horyzontalne. Nowoczesne, jak na lata 90. urządzenia od razu podbiły serca amatorów świeżo wyciskanych soków owocowo-warzywnych. W odpowiedzi na to ogromne zainteresowanie klientów, Dong Ah Industry poszerzało swój asortyment o coraz to bardziej nowoczesne urządzenia.

Przełom nastąpił dopiero w 2009 roku, kiedy to marka Hurom skupiła się jedynie na pionowych wyciskarkach. Dziś, w dobrych salonach z wyposażeniem RTV/AG znaleźć można produkty tej marki. Producent, zdając sobie sprawę z konkurencji stale udoskonala swoje produkty. W związku z tym, zdecydowanie warto w nie inwestować.