Trwa ładowanie proszę czekać ...

Zalety wyciskarki Hurom

3 czerwca 2016

Wyciskarka Hurom to urządzenie bardzo wydajne. Wykorzystując taki sprzęt będzie można uzyskiwać nawet dwa razy więcej soku niż przy sokowirówkach. Jest to sprzęt mający również specjalne szczotki, które omiatają misę w trakcie pracy i tym samym straty w surowcu są mniejsze.

Wyciskarka pozyskuje sok nie tylko z owoców i warzyw, ale radzi sobie z pestkami czy skórką a to bardzo ważne, ponieważ wiele wartości odżywczych znajduje się właśnie tuż pod nią. Sok z wyciskarki powinien więc być nieco bogatszy o cenne składniki. Tłok urządzenia działa jednak bardzo delikatnie i dlatego nie będzie niszczył cennych składników, ale będzie na tyle twardy, że jego praca będzie bardzo wydajna. Będzie można skutecznie pracować z tym urządzeniem niezależnie od twardości tych surowców, które będą przerabiane. (http://sklep.puregreen.pl/hurom/)

Urozmaicona dieta

Dla miłośników zdrowego trybu życia najważniejsze będzie między innymi to, że przygotowywać można sobie sok nie tylko z owoców i warzyw, ale również z ziół, trawy pszenicznej czy wycisnąć będzie można mleczko z migdałów i orzechów. Wyciskarka ma specjalną zatyczkę dzięki której można zatrzymać odprowadzanie soku i dodać takie składniki jak kefir czy jogurt. Uzyskiwany sok jest inny niż ten z sokowirówki, ponieważ będzie bardziej gęsty i mniej klarowny. Jednak trzeba wiedzieć, że właśnie dzięki temu, w soku będzie tak bardzo wiele cennych dla naszego zdrowia składników.

Jeśli chodzi o wydajność sprzętu to wiele zależy od tego jak będzie on ustawiony. Można sobie regulować między innymi siłę z jaką pulpa będzie odciskana. Hurom to wyciskarka, która jest bardzo cicha. Dzięki niej będzie można zmniejszyć zużycie energii elektrycznej. Urządzenie jest również proste w obsłudze i myciu. Nie ma tutaj ostrych noży czy zakamarków, które są trudne do czyszczenia. Wystarczy je opłukać bieżącą wodą i to umożliwi utrzymywanie sprzętu w czystości. Zastosowana zatyczka pozwala również na przepłukiwanie urządzenia w trakcie jego pracy, co potem ma nam ułatwić proces czyszczenia takiego sprzętu.