Trwa ładowanie proszę czekać ...

Innowacja na rynku Hurom

27 maja 2016

Największą zaletą wyciskarek do warzyw i owoców azjatyckiej marki Hurom jest ich wyjątkowo solidna budowa. Każda wyciskarka do soków została wyposażona w odporną na uszkodzenia śrubę z innowacyjnego tworzywa ultem.

Ta, powoli, lecz precyzyjnie rozgniata nawet najmniejszy surowiec, wyciskając z niego sok. Tworzywo ultem, to nowoczesny materiał, chroniący wartościowe dla ludzkiego ciała enzymy zawarte w warzywach i owocach. Wyciskarki do owoców marki Hurom wyposażone zostały również w sita z różnymi rozmiarami oczek, za sprawą których można uzyskać soki o różnej gęstości, z różną zawartością miąższu owocowego. (http://sklep.puregreen.pl/hurom/)

Istotną cechą urządzeń Hurom jest wykorzystywanie wolnoobrotowych silników kondensatorowych. Innowacyjne systemy działają ze stosunkowo niewielką prędkością. W rezultacie tego, wyciskarki proponowane przez koreańską markę są nie tylko niezawodne ale i bardzo ciche. To co charakteryzuje wyciskarki do warzyw marki Hurom, to to iż wykorzystują one innowacyjną technologię wolnoobrotową. Urządzenia pracujące na wolniejszych obrotach pracują nie tylko bardzo cicho, niosą ze sobą sporo innych zalet. Ślimakowa wyciskarka Hurom to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które dokładają starań, by spożywać tylko jak najzdrowsze, jak najmniej przetworzone produkty spożywcze. Ponieważ obracające się powoli wałki ślimakowe nie emitują ciepła w wyniku tarcia, wyciśnięty sok ma naturalny smak, a ponadto zawiera wiele wartościowych składników odżywczych.

Reasumując zatem, nie należy traktować zakupu takiej wyciskarki w kategoriach wydatku, a inwestycji we własne zdrowie. Za sprawą tego, iż zastosowany w wyciskarkach mechanizm jest niezwykle precyzyjny, dlatego też nadaje się do wyciskania każdego surowca, niezależnie od jego wielkości lub twardości. Omawiane wyciskarki, poradzą sobie ze wszystkim. W rezultacie, mamy ogromne pole do tworzenia oryginalnych kompozycji owocowo-warzywnych. Takiej możliwości nie da nam żadne inne urządzenie!