Trwa ładowanie proszę czekać ...

Dlaczego wyciskarka do soków Hurom?

20 maja 2016

Trzeba pamiętać, że owoce i warzywa zawsze są kluczem do dobrze przygotowywanej i zbilansowanej diety, która będzie również obniżać ryzyko zachorowania na współczesne choroby cywilizacyjne. Taką formą najlepszą dla naszego organizmu będą zawsze owocowe soki.

Wyciskarka marki Hurom to takie urządzenie, które przygotuje zawsze dla nas doskonały sok. Zdrowie ukryte w owocach i warzywach Jeśli ktoś chce dbać o zdrowie powinien włączyć do diety właśnie warzywa i owoce. (http://sklep.puregreen.pl/hurom/W nich to będzie wiele cennych składników witaminowych i mineralnych, które decydują o rozwoju naszego organizmu i wpływają na naszą odporność. Mamy także cenny błonnik, który będzie gwarantował nam mniejszy cholesterol i mniejsze ryzyko chorób serca. Wpływa również na nasz układ pokarmowy. Warzywa czy owoce to także źródło cennych minerałów i enzymów.

Zbawienny wpływ tych składników starają się podkreślać witarianie, którzy nie spożywają żywności przetworzonej termicznie. Nasze organizmy nie będą w stanie dobrze radzić sobie z trawieniem całych owoców i dlatego właśnie skorzystają jedynie z około 17% wszystkich składników tam zawartych. Natomiast, jeśli będziemy przygotowywać soki to cenne składniki zostaną uwolnione tak, że nasz organizm także będzie mógł je chłonąć bez problemów. To ważne, ponieważ w ten prosty sposób przyswoi nawet około 70% tego co cenne.

Różnica jest więc ogromna i na pewno dobrze będzie ją wykorzystywać spożywając nie całe owoce i warzywa ale właśnie soki z nich przygotowywane. Taki sok będzie trawiony w ciągu kilkunastu minut, natomiast trawienie całych warzyw czy owoców trwa kilka godzin i dla organizmu jest to spore obciążenie. Badania pokazują nam, że spożywanie soku chroni nas przed przedwczesną śmiercią. Urządzenia marki Hurom są tak przygotowywane, że będą one skutecznie chronić te najcenniejsze składniki, które mogą się w soku pojawić. Właśnie z tego powodu należy je w miarę możliwości wykorzystywać właśnie dla swojego dobra i zdrowia, by organizm dostawał w sokach właśnie to co dla niego najlepsze.